SKUP SZCZOTEK WĘGLOWYCH

Skup szczotek węglowych to usługa i propozycja współpracy, którą zapewniamy w oparciu o wysokie standardy. Profesjonalny park maszynowy oraz znajomość kwestii związanych z recyklingiem sprawiają, że fachowo oceniamy dostarczane nam szczotki węglowe, dokonujemy solidnej wyceny oraz finalizujemy transakcje z korzyścią dla Klientów.

Warto wiedzieć o solidnym skupie szczotek węglowych w Euromax

Poza dotychczasowymi usługami skupu kabli, skupu transformatorów czy demontażu maszyn, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie skupu szczotek węglowych ze względu na powszechność tych części zamiennych oraz na potrzebę ich późniejszego przetwarzania. Wykorzystane ponownie materiały stanowić mogą podstawę przy produkcji nowych części zamiennych.

Elektroszczotki występują przede wszystkim w silnikach elektrycznych, turbinach prądu oraz generatorach prądu stałego i zmiennego, a silniki takie spotykane są między innymi w maszynach i urządzeniach oraz elektronarzędziach w branżach:

  • przemysłu motoryzacyjnego,
  • energetycznej,
  • elektrociepłowniczej,
  • związanych z kopalniami i górnictwem.

Szczotki te mogą być wykonane między innymi z:

  • węgli twardych – odmiana węgla kopalnianego o dużej zwięzłości,
  • elektrografitów – węgla zmienionego w grafit pod wpływem temperatury,
  • grafitu naturalnego – postać węgla otrzymana w procesach naturalnych,
  • metalografitu – grafit spiekany z proszkami metalu, na przykład miedzi, srebra,

a także z grafitów nasycanych żywicą.

Wszechstronna propozycja skupu szczotek węglowych dla Państwa wygody

Usługa od szczotek węglowych

Poza standardową usługą skupu szczotek węglowych zapewniamy profesjonalny demontaż maszyn i urządzeń w celu odzyskania tych części zamiennych. W oparciu o indywidualne ustalenia zapewniamy również skup całych maszyn, jeżeli surowce, z których zostały wykonane, mogą być poddawane późniejszemu recyklingowi.

Silniki ze szczotkami grafitowymi mają duży potencjał użytkowy, a sama wymiana tych szczotek wystarczy często do ponownego zapewnienia odpowiedniej pracy silnika. Zużyte szczotki warto sprzedać w Euromax na korzystnych warunkach. Dla nas są to elementy, które umiejętnie zmieniamy w granulat lub stosujemy inne bezpieczne metody odzysku wartościowych detali.

Realizacje w Częstochowie, dogodne warunki współpracy

Poza skupem szczotek węglowych w naszej siedzibie w Częstochowie oraz demontażem takich szczotek we wskazanej przez Państwa lokalizacji, proponujemy również skup wyłączników i przełączników elektrycznych oraz różnego typu bezpieczników porcelanowych. Widzimy przyszłe możliwości dla z pozoru nieużytecznych już części zamiennych maszyn oraz urządzeń. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów.

element ze skupu szczotek węglowych

Jesteś zainteresowany szczegółowym poznaniem naszej oferty. Zadzwoń lub napisz