SKUP SZCZOTEK GRAFITOWYCH

Skup szczotek grafitowych jest korzystną formą odzyskiwania części zamiennych wielu maszyn i urządzeń w celu dalszego bezpiecznego recyklingu tych części. Niewielkie szczotki grafitowe mają znaczny potencjał pod kątem dalszego przetwarzania, dlatego coraz bardziej popularne staje się dostarczanie ich do punktów skupu po częściowym lub całkowitym wyeksploatowaniu.

Dlaczego warto dotrzeć do punktu skupu szczotek grafitowych?

Obecnie nie tylko duże miedziane lub aluminiowe przedmioty dostarczają nam nasi Klienci. Codzienną działalność połączyliśmy również ze skupem szczotek grafitowych, z których odzyskujemy później zarówno grafit, jak i elementy miedziane. Wszystkie detale mogą zostać zatem w pełni przetworzone oraz ponownie wykorzystane w przyszłości.

Szczotki elektryczne znajdują się zarówno w znanych i powszechnych urządzeniach, jak też w maszynach przemysłu specjalistycznego, czyli między innymi w:

  • silnikach elektrycznych,
  • generatorach prądu stałego i zmiennego,
  • turbinach prądu.

i spotkać je można chociażby w:

  • przemyśle samochodowym,
  • energetyce,
  • elektrociepłowniach,
  • kopalniach i górnictwie

Zapewniamy profesjonalną i wszechstronna usługę, łącznie z demontażem szczotek w siedzibie naszej firmy Euromax z dostarczonych przez Państwa elementów, a we wskazanej lokalizacji – po wcześniejszych ustaleniach. Korzystamy z potencjału detali, które nie mogą już być użytkowane w pierwotnej formie, natomiast poszczególne elementy z powodzeniem znajdują zastosowanie. Wcześniej przetwarzamy je między innymi na granulaty, służące do dalszej obróbki.

Co poza skupem szczotek grafitowych?

Nasza propozycja dotyczy nie tylko skupu szczotek grafitowych – skupujemy również bezpieczniki porcelanowe różnego typu, wyłączniki, przełączniki elektryczne. Tak przygotowana propozycja współpracy sprawia, że podczas jednej wizyty w Euromax można przekazać nam znacznie więcej elementów, które docelowo przetworzymy, poddając je procesowi recyklingu zgodnie z surowymi normami bezpieczeństwa.

Zużycie szczotek grafitowych w poszczególnych urządzeniach jest procesem nieuniknionym, wynika z użytkowania tych urządzeń. Bez względu na poziom zużycia poszczególnych szczotek, oferujemy skup na korzystnych warunkach. Nasze doświadczenie sprawia, że szybko oceniamy materiał wykonania poszczególnych detali i przypisujemy je do odpowiednich kategorii.

Skup na wysokim poziomie w naszej siedzibie w Częstochowie

Proponując Państwu profesjonalny skup szczotek grafitowych, dajemy możliwość dokonania transakcji w oparciu o części maszyn, które to części nie spełniają już swojej funkcji, a nadal mają potencjał pod kątem późniejszego użycia. Odwiedzajcie nas w Częstochowie, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu.