O NAS

Wieloletnie doświadczenie

Od początku prowadzenia działalności budowaliśmy zgrany zespół doskonale przygotowanych specjalistów. To dzięki ich doświadczeniu i wiedzy podejmujemy się wykonania różnorodnych zleceń. Dla nas nie ma zadań niemożliwych. Są tylko takie, które wymagają specjalnego podejścia.

Stawiamy na efektywność

Nasi Klienci wiedzą, że do ich spraw podchodzimy indywidualnie, dlatego mają pewność, że powierzone nam zadania wykonane zostaną skrupulatnie, dokładnie, w najkorzystniejszy z możliwych sposobów. Ponieważ naszym priorytetem jest jakość naszych usług, inwestujemy w rozwój, by oferować szerokie spektrum wyspecjalizowanych usług.

Oferta optymalnie dopasowana do potrzeb

Na rynku znani jesteśmy jako rzetelny wykonawca, współpracujący z:

  • zakładami produkcyjnymi,
  • śląskimi firmami przemysłowym, handlowymi i innymi,

w zakresie obejmującym skup i demontaż:

szpula kabla aluminiowego

Specjalistyczne rozwiązania w częstochowskim EUROMAX

Tym, co nas wyróżnia, jest elastyczne podejście, tak doceniane przez naszych Kontrahentów.

  • Współpracujemy z wykwalifikowanymi elektrykami, spełniając tym samym wymogi formalne dotyczące uprawnień potrzebnych do prowadzenia określonych działań.
  • W szerokim zakresie korzystamy z outsourcingu – to właśnie pozwala nam dostosować ofertę transportową do potrzeb naszych Klientów i zoptymalizować ją pod kątem finansowym.
  • Fundamentem naszego działania są kompetentni pracownicy, zaangażowani w swoją pracę. Dokładają oni wszelkich starań, by współpraca z nimi odbywała się:
    • terminowo,
    • bez ukrytych kosztów,
    • bez nieprzewidzianych zdarzeń.
specjalistyczne rozwiązania złomowiska

Transparentna współpraca

O zagadnieniach związanych ze specyfiką prowadzonej przez nas działalności piszemy na naszym firmowym blogu, do którego lektury zachęcam. Na początek polecam artykuł” „10 powodów, by współpracować z EUROMAX”, w którym przybliżamy zasady funkcjonowania firmy.

Zapraszam do współpracy, wiele możemy Państwu zaoferować,

Zbigniew Strączyński
Prezes EUROMAX

zbigniew strykowski prezes euromax