Poznaj 10 powodów, które czynią z naszej firmy niezastąpionego wykonawcę zleceń demontażu zbędnych maszyn i niesprawnych urządzeń, który działa kompleksowo, oferując atrakcyjne ceny skupu i korzystne warunki transportu.

Nasi Klienci wiedzą, jak pracujemy

To dla nas ważne, żeby klarownie określić zasady współpracy – tak, by obie strony biorące udział w transakcji były usatysfakcjonowane jej przebiegiem.

O praktycznych aspektach naszej pracy piszemy też na naszym firmowym blogu, który przygotowujemy tak, by zawrzeć w nim odpowiedzi na najczęściej stawiane przez Klientów pytania.

A teraz – do rzeczy. Oto, co zyskują częstochowianie, wybierający współpracę z naszą firmą.

EUROMAX klasą samą w sobie

  • JAKOŚĆ – dbamy o to, by poziom naszych usług był nie tylko zadowalający, ale najwyższy z możliwych. Dlatego stale inwestujemy w swoje kwalifikacje, rozwijamy swoją flotę pojazdów, nabywamy nowoczesny sprzęt, który wykorzystujemy w codziennej pracy. Te 3 elementy pozwalają nam działać w sposób bezkonkurencyjny na częstochowskim rynku. Na naszym blogu zobacz Jaki złom elektrotechniczny skupujemy w EUROMAX cz. 1 (maszyny produkcyjne i urządzenia) cz. 2 (rozdzielnie elektryczne i transformatory).
  • ROZPOZNAWALNOŚĆ – funkcjonujemy w branży od wielu lat, w czasie których rzetelnie zapracowaliśmy na swoją opinię. Dziś znani jesteśmy jako ekipa do demontaży niemożliwych.
  • RÓŻNE FORMY WSPÓŁPRACY – naszym Klientami są osoby prywatne, firmy, instytucje, zakłady produkcyjne. Wykonujemy zlecenia jednorazowe, jak i podejmujemy długofalową współpracę, zwracając uwagę na to, by za każdym razem proponować naszym Kontrahentom optymalną ofertę.

Oferta najkorzystniejsza z możliwych

  • KOMPLEKSOWOŚĆ – wiemy, że w tym fachu liczy się możliwość załatwienia od razu kilki kwestii. Szanujemy czas naszych Klientów, dlatego zawsze proponujemy im całościowe rozwiązania, które nie wymuszają zatrzymania pracy w ich zakładach. Przeczytać o tym będzie można w artykule na naszym firmowym blogu – Co się dzieje z odpadami elektrotechnicznymi, cz. 1 oraz cz. 2.
  • ELASTYCZNA OFERTA – poza tym, że nasza oferta jest kompleksowa, zadbaliśmy też o to, by była elastyczna, czyli idealnie reagowała na zmiany rynkowe i wymagania naszych Kontrahentów. Do ich możliwości czasowych dostosowujemy daty i godziny naszej pracy oraz zakres wykonywanych działań. Dla przykładu warto poznać Warunki skupu kabli miedzianych i aluminiowych.
  • SATYSFAKCJONUJĄCE EFEKTY – naszą pracę wyróżniają terminowość i dokładność, dzięki którym osiągamy doceniane przez Klientów, ale też przez kolegów po fachu, rezultaty.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w myśl ekologii

Podstawowy zakres naszych zadań wyznacza  Decyzja nr 1353/OS/2015 wydana przez Marszałka Województwa Śląskiego 31 lipca 2015 roku w Katowicach. Zawarte są w niej podstawowe zasady odbioru i magazynowania towarów złomowych.

Kolejnym zbiorem respektowanych przez nas zasad jest Ustawa z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach. Reguluje ona działalność firm przetwarzających odpady – takich jak EUROMAX.

Więcej szczegółów na ten temat podajemy w dwuczęściowym artykule: Podstawy prawne funkcjonowania skupu złomu elektrotechnicznego I i II.

Wartości dodane

  • ATRAKCYJNOŚĆ CENOWA – proponujemy korzystne ceny skupu, demontażu i transportu, dzięki którym obie trony transakcji wychodzą na plus.
  • PROFESJONALNA EKIPA – nasi pracownicy są wykwalifikowanymi fachowcami, którzy na swojej robocie znają się jak nikt inny. Mają wiedzę i doświadczenie, pozwalające nam na realizację różnego typu zleceń.

Niepodważalny profesjonalizm

Te 10 punktów z powyższej listy ma charakter symboliczny. Dla każdego naszego nowego i od dawna z nami współpracującego Klienta możemy przygotować taką listę indywidualnie, ponieważ doskonale znamy ich wymagania i potrzeby. Już teraz możesz dołączyć do tego grona, wystarczy się z nami skontaktujesz, resztę zrobimy za Ciebie.

 

Najnowsze wpisy